Meld je aan voor de nieuwsbrief:

21/01/26

Snelle kondigt nieuwe albumtour aan voor najaar 2026

Snelle gaat de poppodia weer in. Vanaf oktober 2026 toert hij samen met zijn Lieve Jongens Band door het hele land met een nieuwe clubtour. De tour start in TivoliVredenburg op 2 oktober en sluit eind november af in het Muziekcentrum in Enschede. De kaartverkoop start aanstaande vrijdag 23 januari om 10.00 uur via www.snellemusic.nl en de podia.

De aankondiging deed Snelle vandaag via zijn eigen socialmediakanalen. De clubtour volgt op de release van een nieuw album, dat later dit jaar verschijnt en alweer zijn zesde studio album gaat worden. “Ik heb echt mega veel zin om weer met m’n band te toeren! Dat is gewoon echt het aller gaafste wat er is. Een clubtour vind ik extra leuk, omdat je daar altijd nét iets meer kunt laten zien. Naast nieuwe muziek, hits van toen en nu is er ook ruimte voor bijzondere arrangementen voor die ene nummer 8 van het nieuwe album. Ik kan niet wachten!” aldus Snelle.

Afgelopen jaar scoorde hij al een megahit met “Ik Zing”, samen met Zoë Livay, en onlangs bracht hij nog een nieuwe single met Katja Schuurmans uit, getiteld “2002”. Natuurlijk is Snelle ook bekend van zijn miljoenen stream hits als “De Overkant”, “Smoorverliefd”, “Blijven Slapen” en de “Reünie”.

Naast de clubtour staat Snelle aankomende zomer in Bussloo met zijn eigen Thuis Bij Snelle FESTIVAL. De kaarten voor het festival waren binnen een dag uitverkocht en op het festival staan naast hemzelf artiesten als Acda en de Munnik, Ronnie Flex en Miss Montreal.

De kaartverkoop voor de albumtour start vrijdag 23 januari om 10.00 uur via www.snellemusic.nl en de podia.

Vr 2 oktober TivoliVredenburg, Utrecht
Vr 9 oktober Melkweg, Amsterdam
Za 17 oktober Effenaar, Eindhoven
Zo 18 oktober Doornroosje, Nijmegen
Za 24 oktober De Oosterpoort, Groningen
Za 7 november Muziekgieterij, Maastricht
Vr 13 november PAARD, Den Haag
Vr 27 november Muziekcentrum, Enschede

Gerelateerd nieuws