Meld je aan voor de nieuwsbrief:

Over AAA2010

AAA2010 BV is een samenwerkingsverband tussen de twee gerenommeerde bedrijven Agents After All en Buro2010 op het gebied van besloten boekingen, bedrijfsevenementen en bedrijfsconcerten.

AAA2010 is hét exclusieve verkoopkanaal voor de besloten boekingen van vele grote namen als Alain Clark, Anouk, BLØF, Caro Emerald, Chef’Special , DI-RECT, Dotan, Miss Montreal, Racoon, Trijntje Oosterhuis en vele anderen. Tevens is AAA2010 aanbieder van entertainment in de breedste zin. Daarnaast opereert AAA2010 in opdracht van bedrijven, overheden, instellingen en particulieren als fullservice evenementen- en organisatiebureau en als producent van besloten bedrijfsconcerten.

Door de krachtige bundeling van ervaring, netwerk en kennis ontstaat voor artiesten een optimale vertegenwoordiging in zowel het openbare- als het besloten boekingscircuit. Ook opdrachtgevers kunnen hun voordeel doen met de nieuwe samenwerking waarbij nu entertainment in de breedste zin kan worden afgenomen. Desgewenst inclusief fullservice evenementenorganisatie en profiterend van het inkoopvoordeel dat AAA2010 biedt bij het inkopen van podia, licht, geluid en diverse grote evenementenlocaties in Nederland.

Het team van AAA2010 bestaat uit:

Bob van der Kolk

bob@aaa2010.nl

Gerard van der Kolk

gerard@aaa2010.nl

Coen ter Wolbeek

coen@aaa2010.nl

Lesley Grieten

lesley@aaa2010.nl

Henkjan Onnink

henkjan@aaa2010.nl

Ronald Tetteroo

ronald@aaa2010.nl

Sylvia de Zwijger

sylvia@aaa2010.nl